zpět na rozcestník gasys Domovská stránka

Zasklívací práce

delic
delic

Na zasklívání balkonů využíváme ověřené systémy, které zaručují spolehlivost, odolnost a zvukové i tepelné těsnění. Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou variantu pro vás.

AluPlus

AluPlus

Rámový systém AluPlus® představuje vskutku univerzální řešení: díky pevné hliníkové konstrukci a variabilitě výplní (čiré i barevné sklo, izolační dvojsklo, případně i polykarbonátové desky, desky z lehčeného PVC, oboustranná laminovaná dřevotříska, zrcadlo.) lze systém AluPlus® využít při nejen vyplňování stavebních otvorů, ale i při stavbě verand, altánů, zimních zahrad či interiérových dělicích příček.

 

AluVista

AluVista

Bezrámový systém AluVista® poskytuje estetický komfort celoprosklené plochy bez dělicích svislých rámů, takže je vítanou možností zejména u rekonstrukcí, kde by příčky mohly rušit celkový architektonický ráz, například u starých budov nebo velkých ploch panelových domů. Čistý transparentní vzhled podporuje i čiré meziskelní těsnění.

Optimi

Optimi

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií a výklenků domů.


Naše filosofie

Vyjít maximálně vstříc našim klientům je základní filosofií naší společnosti. Znamená to najít rozumný kompromis mezi požadavky klienta a technicko-technologickými možnostmi řešení jeho problému. S ohledem na to, že provádíme i atypické a speciální práce, není vždy jednoduché najít optimální vztah mezi možným a požadovaným. Přesto se vždy snažíme najít technicky nejschůdnější řešení, které je pro klienta ekonomicky zajímavé. O tom, že je to správná cesta, hovoří stovky spokojených klientů, kteří využili našich služeb.

stin

© 2019 GASYS - Zasklívací a tesařské práce | by M2system.cz