zpět na rozcestník gasys Domovská stránka

Zasklívací práce

delic
delic

Naše firma vznikla v roce 1998 jako sdružení podnikatelů.

Sdružení podnikatelů  Gasys je dnes již tradičním partnerem v oblasti otvorových výplní staveb a hliníkových systémů pro balkóny, lodžie, dělící příčky a zimní zahrady. Dodává také všechny typy stínící techniky. Zákazníkům a obchodním partnerům nabízí vysoce kvalitní a moderní systém výplní stavebních otvorů, konstrukcí a staveb, které mají na českém stavebním trhu významný podíl.
 

Doménou  sdružení Gasys  je individuální řešení každé zakázky a vstřícnost k netypickým přáním zákazníka. Celý komplex služeb a činností spojený s distribucí našich výrobků tak dostává novou dimenzi v šíři a rychlosti služeb. Komplexnost dodávek a služeb, které nedílně souvisejí s naplňováním pojmů kvalita, spolehlivost a dlouholetost naplňuje účel firmy .
 

 


Naše filosofie

Vyjít maximálně vstříc našim klientům je základní filosofií naší společnosti. Znamená to najít rozumný kompromis mezi požadavky klienta a technicko-technologickými možnostmi řešení jeho problému. S ohledem na to, že provádíme i atypické a speciální práce, není vždy jednoduché najít optimální vztah mezi možným a požadovaným. Přesto se vždy snažíme najít technicky nejschůdnější řešení, které je pro klienta ekonomicky zajímavé. O tom, že je to správná cesta, hovoří stovky spokojených klientů, kteří využili našich služeb.

stin

© 2021 GASYS - Zasklívací a tesařské práce | by M2system.cz