zpět na rozcestník gasys Domovská stránka

Zasklívací práce

delic
delic


Prosklené stěny a interiérové příčky

Rámové systémy AluPlus, AluCombi nebo AluTerm lze použít všude tam,
kde existuje požadavek na oddělení či ohrazení daného prostoru pomocí
moderních materiálů, které v sobě kombinují funkčnost, estetičnost, účelnost
a nenáročnost na provoz a údržbu. Pro interiérové aplikace jsou vhodné systémy
AluPlus a AluCombi - např. pevné či posuvné části dělících příček, šatních skříní popř.
sprchových zástěn. Rámový systém AluTerm je vzhledem k lepším izolačním vlastnostem
vhodný pro předělení venkovních prostor. Do uvedených systémů je možné zabudovat
hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000.

 

Interiérové dělící příčky

Rámový systém AluPlus nebo AluCombi je možné použít pro oddělení vnitřních prostor v domě, bytě či kanceláři. Stěny mohou být pevné, posuvné nebo kombinace obou. Jako výplň lze, kromě různých typů skla, polykarbonátu a plastů do tloušťky 9 mm, použít lamino desky o tloušťce 8 mm s širokou paletou dekorů. Montáž je snadná, časově nenáročná a bezprašná. Různé typy výplní společně s možností barevného lakování hliníkových profilů umožňují těmtodveří Millennium 2000.

 

Atypické hliníkové konstrukce

Možnosti použití hliníkových systémů AluMistr jsou téměř neomezené. Skladba hliníkových profilů a široké možnosti výplní umožňují vytvářet jakékoliv atypické konstrukce dle přání zákazníka. Hliníkové konstrukce jsou vždy předem smontovány u výrobce a dodávány jako tzv. stavebnicový systém. Systém AluPlus lze využít také např. pro ohrazení či zastřešení venkovních zahrádek restaurací. Možnost zabudování hliníkových otevíravých dveří Millennium 2000.
 


Naše filosofie

Vyjít maximálně vstříc našim klientům je základní filosofií naší společnosti. Znamená to najít rozumný kompromis mezi požadavky klienta a technicko-technologickými možnostmi řešení jeho problému. S ohledem na to, že provádíme i atypické a speciální práce, není vždy jednoduché najít optimální vztah mezi možným a požadovaným. Přesto se vždy snažíme najít technicky nejschůdnější řešení, které je pro klienta ekonomicky zajímavé. O tom, že je to správná cesta, hovoří stovky spokojených klientů, kteří využili našich služeb.

stin

© 2021 GASYS - Zasklívací a tesařské práce | by M2system.cz